späť

Vŕtame studne všetkým dobrým gazdom.

Studňa, hybaj do dvora!

...už od 80€/m

Kto sa hanbí, má suché gamby

Smädí Vás a Vašu záhradku? Máte rozum v hrsti a chcete ušetriť na vlastnom zdroji pitnej či úžitkovej vody? Každý dobrý gazda chce mať vlastnú studňu vo dvore.

Neváhajte! Zavolajte nám, alebo napíšte, a my Vám radi poradíme a vyhovieme. Dohodnite si s nami osobné stretnutie a obhliadku miesta vrtu už dnes a vlastnú studňu môžte mať najskôr už o dva dni. Samotné vŕtne práce štandardne prebiehajú v rámci jedného dňa.

Bez práce nie sú koláče

Naša mechanizácia nám dovoľuje vŕtať studne do hĺbky 30 metrov. Vyvŕtaná studňa má priemer 150 alebo 200mm a je osadená studničnými alebo kanalizačnými PVC rúrami, ktoré sú (ak je to potrebné) obsypané fixačnou a priepustnou vrstvou riečneho štrku.

Cena jedného metra vyvŕtanej studne sa pohybuje od 80€ bez DPH pri hĺbke nad 20 metrov. V cene sú zahrnuté vrtné práce, príprava, montáž a osadenie rúr, obsyp a odkalenie novej studne.

Komu sa nelení, tomu sa zelení

Sme rodinná firma s viac ako 20 ročnou praxou v inžinierskej geológií a vŕtaní studní s pôsobením prevažne na východnom Slovensku. Svoj región dobre poznáme a svoju prácu robíme radi. Máme za sebou už viac než 250 odvŕtaných studní a spokojných gazdov a gazdine.

KONTAKTUJTE NÁS:

09-- --- ---

alebo nám napíšte...

Kontaktujte nás!